לפונים וללקוחות מובטחת
שמירה על סודיות וזכויות יוצרים
לפונים וללקוחות מובטחת שמירה על סודיות וזכויות יוצרים

עריכת ספר ילדים – "כוכב הלכת פיטאיה" מאת מרק אויגמן

כריכת ספר ילדים כוכב הלכת פיטאיה מאת מרק אויגמן לאחר עריכה ספרותית ולשונית: צילום של ילדה עם שיער כתום וגלימה, עומדת בין הרי קרח

הספר "כוכב הלכת פיטאיה" מאת מרק אויגמן הוא ספר הרפתקאות ופנטזיה לנוער. ערכתי אותו בעריכה ספרותית ולשונית, הגהה ועריכת ליטוש. ההמלצה של מרק מופיעה בעמוד עריכת ספרי ילדים ונוער – המלצות ותגובות.

תקציר הספר:

"אולי זה דווקא חלק מתוכנית, או חלק משרשרת מפותלת של אירועים, שבהם חוליה אחת בשרשרת מובילה לחוליה אחרת אבל אנחנו לא מסוגלים לראות כל חוליה בגלל הקשרים הכל כך מורכבים ומסובכים".

כוכב הלכת פיטאיה מתאר שרשרת של אירועים, המובילים למפגש בין שני עולמות הנמצאים במרחק שנות אור זה מזה. במרכזם של אירועים אלה נערה אמיצה ונבונה, היוצאת עם חבריה למסע רצוף קשיים וסכנות כדי להשיג עבור אביה את הדבר היחיד שיכול להציל אותו. האם היא תצליח בכך?

כוכב הלכת פיטאיה הוא ספרו הראשון של מרק אויגמן. מאז שהיה ילד, בכל פעם שהתבונן בכוכבים הוא תהה אם יש שם מישהו נוסף חוץ מאיתנו. היום מחצר ביתו באבן יהודה, כאשר השמיים נקיים ומלאים בכוכבים, הוא משוכנע בכך. דרך סיפורים לקראת שינה לילדיו רומי, ניקה וגיא, הוא יצר עולם המשתלב עם עולמנו כאן בישראל. את המפגש ביניהם הוא מציג בספרו.

דינוזאור ירוק קורא ספר בבית קפה ושותה קפה, מדגים את ההנאה לאחר עריכת ספר ילדים טובה
עריכת ספרי ילדים – דוגמאות לאחר עריכה ספרותית, עריכה לשונית וניקוד
שני ברווזים כמעט זהים באגם, הברווז הימני מחזיק ספר בפיו מציגים שיח משעשע בעמוד המלצות על עריכת ספרי ילדים
עריכת ספרי ילדים ונוער - המלצות ותגובות
ספר ילדים מאויר פתוח על רקע איור ססגוני של מפל מים וצמחייה מסביב מדגים תנועה דינמית וזרימה החשובים בעריכת ספר ילדים
עריכת ספר ילדים